Szycie firan we Wrocławiu

Dlaczego warto zlecić nam szycie?
Podczas realizacji zamówienia bierzemy pod uwagę wszystkie szczegóły, które decydują o tym, jak będzie wyglądał efekt końcowy:
wielkość okien i ich kształt,
sposób urządzenia pomieszczeń,
indywidualne preferencje Klienta,
funkcjonalność i praktyczność- dekoracje mają sprawiać Klientom jak najmniej kłopotów przy zawieszaniu
przy wyborze tkanin dbamy również o budżet Klienta
Nie sugerujemy się tylko i wyłącznie aktualnymi trendami, ale staramy się dopasować proponowane przez nas rozwiązania do potrzeb naszych Klientów.
Dysponujemy własną pracownią, kompleksowo wyposażoną w profesjonalny sprzęt przemysłowy, który pozwala nam realizować nie tylko zamówienia indywidualne, ale również zlecenia Klientów instytucjonalnych ( sektor HoReCa – hotele, restauracje, sale konferencyjne, przedszkola, szkoły, urzędy, domy spokojnej starości, sanatoria).

Co nas wyróżnia?

Mamy ogromną wiedzę, którą potrafimy odpowiednio wykorzystać, wieloletnie doświadczenie w branży, którą znamy od podszewki oraz jesteśmy kreatywni, dzięki czemu nie ma dla nas barier w projektowaniu i szyciu aranżacji. Jesteśmy perfekcjonistami i przykładamy ogromną wagę do estetyki i jakości wykonanych przez nas dekoracji. Działamy nieszablonowo i uwielbiamy wyzwania. Zawsze stawiamy wysoko poprzeczkę i na każde okno mamy pomysł.